Блог о танго и культуре

Блог о танго и культуре

пʼятниця, 18 квітня 2014 р.

Мілонга стиль - 2: секрети професіоналівНа відміну від інших танців, танго ніколи не мав спеціального костюма, тому образ танцівниці в панчохах-сітках і спідниці з високим розрізом, який експлуатує сценічне танго, є дуже сумнівним. Все навпаки: на старих листівках можемо бачити мілонгер одягнутих строго, згідно з тогочасною модою, у звичайному вуличному взутті. Можна сказати що ці тенденції актуальні й досі, із невеликими змінами у фасонах і дизайні. 
Сукня цієї танцівниці доходить їй до п'ят. Очевидно болео ще не винайшли

Ця сукня уже коротша, але ніяких розрізів і панчіх сіток не видно
 Зараз, як і колись те що зручно вдягати на щодень годиться й для мілонги. Але якщо раніше жінки старалися підігнати власний стиль до цього „елегантного спорту”, то тепер все ще простіше – на мілонзі не важливий вік чи фізична форма танцівниці – тут усім підходять леггінси, шлейки-спагетті, прозорі і кружевні тканини, комбінезони, мініспідниці, і тд. 

Сукня до середини литки, без розрізів. Зате грайливий бант у волоссі і фрагмент відкритої спини
 
Існує кілька секретів, відомих модельєрам, що спеціалізуються на пошитті одягу для танго. Адже не завжди вулична мода легко пристосовується до постури і динаміки цього танцю. Наприклад тонкі шлейки сповзають з плеча в обіймах надто пристрасного партнера, мініспідниця підскочить до пупка, якщо партнер дуже високий, якщо спідниця нижче колін то при першому ж болео в ній заплутається каблук, а в одязі з певних тканин краще взагалі не пітніти!
 
Сукня для мілонги "Mimi Pinzon" Вівіани Лагуссі
„Жінки завжди шукали чуттєвого образу для танцювання – каже дизайнерка і танцівниця ВівіанаЛагуссі (засновниця марки "Mimi Pinzon") – Адже мілонги існують для спілкування жінок з чоловіками! Я проектую свій одяг так, щоб підкреслити переваги і приховати те що нам не подобається. Ми проводимо на мілонзі багато годин поспіль, тому використовую легкі тканини, драпіювання на стегнах щоб закрити складки на животі а також багато уваги приділяю спині – адже в танго спина і ноги – центр уваги.”

Химерні шлеєчки і пасочки підкреслять делікатність жіночої спини
 „Тренди встановлюють професійні танцівниці. Вони гастролюють і виступають по цілому світі і для кожного туру просто повинні обновити гардероб, адже відео поширюються дуже швидко а крім того цього чекають і активно коментують прихильниці й учениці, які швидко починають копіювати свою маестру” – каже Мона Естечо, що моделює одяг для танго уже понад 15 років. – „Раніше я використовувала багато велюру і атласу. Тепер шию із легких тканиншифону з принтами, сатину із спандексом, вони мають молодіжний вигляд і підкреслюють рух.”
 
Жізела Натолі виступає у сукні Мони Естечо. Вся увага на спину
Холодна віскоза, яскраві квіткові і геометричні принти, молодіжні моделі – це також стилістика марки „4corazones модельєрки Маріели Паррас. Їх жіноча колекція має багато моделей широких штанів і спідниць-штанів, які дають велику свободу руху. Хоча красиву спідницю середньої довжини з гарної тканини в танго, як на мене, нічого не замінить.

Moda Milonga. Колекція 4corazones
 TangoCult Юлія
За матеріалами:
 

Немає коментарів:

Дописати коментар